Su Arıtma Fiyatları

Hem Cebinizi Hemde Sağlığınızı Düşünün

Su arıtma fiyatları sağlıklı içme suyu için yaptığınız yatırımı 1 yılda geri kazandırır. İşte hesap şu anda içme suyuna aylık ödediğiniz bedel, damacana ve hazır sulara ne kadar bedel ödüyoruz? siz, aileniz, misafirleriniz, 5 kişilik kullanım için :

5 kişi X 2 lt/gün : 10 lt
10 lt X 365 gün : 3650 lt su/yıl
3650 lt/18 (1 damacana lt ) : 200 adet damacana/yıl
200 adet damacana X 6 TL : 1200 TL/yıl
Yemek, çay, kahve, sebze ve meyve için de damacana ve hazır su kullanacak olursak bu rakam iki katına yani 2400 TL/yıl çıkar.

Ova su arıtma cihazları ile elde edeceğiniz su, para ile satın aldığınız DAMACANA suya kıyasla ÇOK DAHA UYGUN hatta bedava sayılabilir. "Su Arıtma Cihaz bedelini" kısa zamanda amorti edeceksiniz. Belirli periyotlar ile değişen filtrelerimize ise "hazır suya" verdiğiniz bedellerden daha az bedeller ödeyeceksiniz. DAMACANA su maliyeti çok daha yüksektir, bir işyeri veya bir ailenin ihtiyacı olan içme suyu için yılda ortalama ödenen rakamları biliyormusunuz?

Ev tipi su arıtma cihazları damacana sularla ilgili önemli hatırlatmalar
24 Saat içerisinde tüketilmelidir. Güneş ışığı ile temas etmemelidir. 65 dolumdan sonra imha edilmelidir. Yetkililer tarafından düzenli kontrolleri yapılmalıdır. Üretim ve son kullanım tarihlerine dikkat edilmelidir. UNUTMAYIN! Damacana sularda 55 Markadan 41’inde Bakteri Tespit Edildi!